Referans Kaynağınız…
Bize Ulaşın: info(at)gndteknik.com

SOCOMEC ATyS p Mobil Eğitim Seti

SOCOMEC ATyS p Mobil Eğitim Seti
Category: Socomec Eğitim Setleri
Date: 2014
Client: SOCOMEC

SOCOMEC ATyS p Mobil Eğitim Seti

Üniversitelerin elektrik, elektronik, mekatronik vb. bölümlerinde otomasyon sistemleri konularında eğitim yapılmasına olanak sağlar.  Satış temsilcilerinin mobil olarak ürün-cihaz tanıtımı ve her bir ürünün tek tek ya da birbirine bağlı test – çalışma uygulamalarının yapılabilmesine olanak sağlar. Ürün içeriği ve tasarımı Socomec firması ile birlikte belirlenmiş olup yurt içi ve yurt dışında ki distribütör ve bayilerde kullanıma başlanmıştır.

ATyS p mobil eğitim seti resimleri

 

ATyS p Otomatik transfer şalterleri 125 ile 3200 A arası

ATyS p, konum göstergeli trifaze bir otomatik şalter serisidir.Hem ATyS g tarafından sunulan tüm fonksiyonları hem de güç yönetimi ve haberleşme için tasarlanan fonksiyonları içerirler.
Otomatik modda, butonlar ve bir LCD ekran yoluyla yapılandırılan parametrelere göre iki kaynak arasında izleme ve yük değiştirme anahtarlaması sağlarlar.
Transfer sırasında enerji kesintisinin kabul edilebilir olduğu alçak gerilim güç sistemlerinde kullanım için tasarlanmışlardır.

Avantajları

Olay kaydı

ATyS p şalterleri, zaman etiketli olay kaydı sayesinde tesisatınızın etkili şekilde izlenmesini sağlar. Haberleşme sistemi yoluyla olaylar geri çağrılabilir ve okunabilir.

Opsiyonel haberleşme modülleri

ATyS p, Modbus haberleşmesi için RS485 modülü veya bir Webserver içeren Ethernet modülü gibi opsiyonel modüllerin eklenmesi sayesinde haberleşme fonksiyonları sunar.

Yapılandırma yazılımı

ATyS p parametrelerinin kolayca yapılandırılmasını ve mevcut yapılandırmanın kaydedilmesini sağlayan bir yazılım (Easyconfig) mevcuttur.

Güç ölçümleri

ATyS p ürünleri özellikle enerji yönetimi ve izleme için uygundur. Kendi tümleşik güç ve enerji yönetimi işlevlerine ilave olarak, yük seviyesine veya tarifeye göre yük atmayı kontrol etmek için programlanabilir girişler/çıkışlar kullanılabilir.

Jeneratör periyodik başlatma programı (opsiyon)

ATyS p şalterleri, bakım için ilave işlevler sunar. Başlatma tarihlerinin ve işletim zamanlarınınayarlanmasını mümkün kılan programlıjeneratör başlatma fonksiyonuna sahiptirler.

 

Comments are closed.