Referans Kaynağınız…
Bize Ulaşın: info(at)gndteknik.com
GndPICkit2 Usb Pic Programlayıcı
shadow1
GndPICkit2 Usb Pic Programlayıcı

PIC PROGRAMLAYICI – HATA AYIKLAYICI
PIC PROGRAMMER – DEBUGGER

Microchip in PICKIT2 arabirimini içeren , ek beslemeye ihtiyaç duymayan , USB 2.0 hızında seri programlama ve hata ayıklama özelliği bulunan , kullanımı ve güncellenmesi kolay bir programlayıcıdır. MICROCHIP ICSP bağlantısı ile devre üzerinde programlama yapabilir.

MICROCHIP in PICKIT2 arabirimini içeren kullanışlı, kolay, güncellenebilen , seri programlama ve debugger özelliği taşıyan bir üründür.

XP , VISTA , WIN7 işletim sistemleriyle birlikte sorunsuz yüklenebilen , çalıştırılabilen bir PC arayüzü ile , otomatik chip tanıma özelliklerini de barındıran bir programlayıcıdır. Programlayıcı PC ortamında MPLAB platformunda debugger işlemlerinizi sorunsuzca yapabilir, programlarınızı hızlıca geliştirebilirsiniz.

GNDPICKIT2 ek beslemeye gerek duymadan , USB 2.0 hızlı PC arayüzü ve cihaz üzerinde bulunan ZIFF Soketi ile hızlı programlama imkanı sağlamaktadır. MICROCHIP ICSP bağlantısı ile de devre üzerinde programlama yapılabilir.

PIC10F, PIC12F5xx, PIC16F5xx, PIC12F6xx, PIC16F, PIC18F,
PIC24, dsPIC30, dsPIC33 ailelerinden üzerinde ZIFF soketi ile 8 – 14 – 18 – 28 – 40 pinli mikrodenetleyicileri , ICSP soketiyle diğer IC leri ile çalışabilmeyi destekler.

Güncelleme ve yazılım desteğini MICROCHIP PICKIT2’ nin resmi internet sayfasından alabilirsiniz.

Orjinal PICKit2 Yazılımını indirmek için Tıklayınız.

HIZLI ÖZELLİKLER

– USB 2.0 ile Hızlı Programlama Arabirimi
·Windows 98/2000/XP/Vista/WIN7 işletim sistemleri ile sorunsuz kurulum ve çalışma.
– MICROCHIP MPLAB ile Programlama ve Hata Ayıklama (debugger)
– ZIFF Soket ile seri programlama imkan?
– ICSP arabirimi ile devre üzerinde programlama.
– Komut Satırı ile MPLAB, PicBasic , Proton , MikroBasic , CCS derleyicileri üzerinden tek komutla programlayabilme olanağı
– Lojik Analizör Aracı
– UART Aracı