Referans Kaynağınız…
Bize Ulaşın: info(at)gndteknik.com

SOCOMEC ATyS s Mobil Eğitim Seti

SOCOMEC ATyS s Mobil Eğitim Seti
Category: Socomec Eğitim Setleri
Date: 2013
Client: SOCOMEC

SOCOMEC ATyS sMobil Eğitim Seti

Üniversitelerin elektrik, elektronik, mekatronik vb. bölümlerinde otomasyon sistemleri konularında eğitim yapılmasına olanak sağlar.  Satış temsilcilerinin mobil olarak ürün-cihaz tanıtımı ve her bir ürünün tek tek ya da birbirine bağlı test – çalışma uygulamalarının yapılabilmesine olanak sağlar. Ürün içeriği ve tasarımı Socomec firması ile birlikte belirlenmiş olup yurt içi ve yurt dışında ki distribütör ve bayilerde kullanıma başlanmıştır.

ATyS s mobil eğitim seti resimleri

 

ATyS S Motorlu transfer şalterleri 40 ile 125 A arası

ATyS S konum göstergeli 4 kutuplu motor kumandalı bir şalter serisidir.
Uzaktan, gerilimsiz kontaklar yoluyla, darbe mantık devresi kullanan bir harici otomatik kontrol cihazından veya bir şalterden iki adet trifaze kaynağın yük altında transferini sağlarlar.
Transfer sırasında enerji kesintisinin kabul edilebilir olduğu alçak gerilim güç sistemlerinde kullanım için tasarlanmışlardır.

Avantajları

Kapsamlı güç besleme aralığı

ATyS S herbiri geniş bir aralığa sahip dört besleme versiyonunda mevcuttur (+/-%30). Dört versiyon:
• 230 VAC tek güç kaynağı,
• 2 x 230VAC ikili güç kaynağı,
• 12 VDC güç kaynağı ve
• 24/48 VDC güç kaynağı.

Güvenlik ve güvenilirlik

ATyS S ürünleri sabit konum teknolojisi kullanır, kontaklar üzerinde sabit baskı sağlar ve erken arızaları engeller. Ek olarak, konumu korumak için bir güç kaynağı gerekmez, böylece yükler voltaj dalgalanmalarından korunur.

Kolay montaj

ATyS S ürünler panolar içerisine kolayca takılabilir. Tasarımları ve özellikle de kompakt ölçüleri birçok 200 mm derinliğinde panolar içine montajı mümkün kılar.

Kolaylaştırılmış bakım

Bakım yük altında kolayca gerçekleştirilebilir ve manuel çalışma da halen yapılabilir. Kontrol ve motorizasyon kısmı kurulum kablosunda herhangi bir çalışma gerekmeden 4 vidanın çıkarılması ile değiştirilebilir.

ATyS Sd: İkili güç kaynağı

ATyS S tarafından sunulan fonksiyonlara ek olarak ATyS Sd ek kablolamaya gerek olmadan besleme yedeklemesi içerir. Bu ürün içerisine doğrudan çift besleme (2 bağımsız besleme) entegre edilerek elde edilir.

 

 

Comments are closed.